Přeji Vám všem krásné, zdravé a přínosné dny!

vydáno 25.09.2022 10:33 | autor: Miroslav Antl

Přeji Vám všem krásné, zdravé a přínosné dny!

Moc děkuji Vám, kteří jste mi dali svůj hlas v 1. kole za Vaši výraznou podporu v tak silné konkurenci ostatních kandidátů. Vážím si toho – a zejména Vás!

Rád bych pokračoval v senátorské práci pro Vás, pomáhal Vám a snažil se prosazovat Vaše zájmy a potřeby v Parlamentu ČR a v ústředních orgánech – samozřejmě v úzké součinnosti s městem a krajem, tedy s primátorem a hejtmanem, s nimiž jsem v přátelském osobním kontaktu.

Prosím, abyste mne přišli zvolit ve 2. kole, které rozhodne o tom, zda bude Senát ve vyrovnanějším poměru, když aktuálně je tam pouze 11 opozičních senátorů proti 70, kteří podporují a legislativně prosazují politiku této vlády.

Senát v této sestavě naléhavě potřebuje navýšit počet senátorů z opozice, aby se stával skutečnou ústavní pojistkou demokracie a plnil i své další úkoly - „opraváře“ zákonů a jejich novel apod.

Doufám, že se budeme potkávat v Ostravě a společně řešit naléhavé problémy Vás, slušných občanů.

 

Váš

Miroslav Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU