DOUDLEBY = ZÁMECKÉ TRHY, BURČÁKOVÉ HODY i SETKÁNÍ ŠARPEJŮ

vydáno 20.09.2020 07:19 | autor: Miroslav Antl

To vše v jednom zářiovém dni v Doudleby nad Orlicí. Ani v září jsme nechyběli na Trhy zámek Doudleby nad Orlicí, tentokrát nově spojenými s "burčákobraním" :-) A my jsme zas příjemně povídali s Petrem Dujkou, majitelem Zámek Doudleby nad Orlicí a s dalšími kamarády.

Zcela poprvé jsme však zavítali na cvičiště ZKO Doudleby nad Orlicí, kde se konalo setkání spolku Šarpej v nouzi, z.s.. Spolek působí po celé republice a nepomáhá pouze šarpejům, ale všem pejskům, kteří ji potřebují. Samozřejmě jsem za jejich prospěšnou činnost poděkoval organizátorům a finančně jim přispěl ze svého fondu do jejich fondu :-) A známé úsloví, že "pes jen nejlepší přítel člověka" jsem přetvořil na "člověk přítel psa" :-) V podání spolku Šarpej v nouzi, z.s. tohle platí určitě :-)

Mějte krásnou neděli :-)

Mirek Antl

 

Více fotografií v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/1098-doudleby-zamecke-trhy-burcakove-hody-i-setkani-sarpeju

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU