MINULÝ VÍKEND S HASIČI I S JARMAREČNÍM VESELÍM :-)

vydáno 25.09.2020 19:06 | autor: Miroslav Antl

Se zpožděním (když v návalu akcí a další „předvolební“ práce fakt nestíháme) aspoň souhrnně k uplynulému víkendu, kdy jsme navštívili tři akce. Ta první probíhala od sobotního rána v Častolovicích, kde Hasiči Častolovice pořádali poslední závody v rámci letošní Podorlické ligy. Další cesta již směřovala na náměstí v Kostelci nad Orlicí, kde bylo posvícení – a poté do Vamberka. A my jsme zas byli rádi za příjemná (často náhodná) setkání a povídání. Zvlášť milé bylo setkání s našimi kamarády z choceňské country-bluegrass kapely CK band Choceň s Miloslavou Novákovou aj. na Vambereckém jarmarku :-)

Zítra samozřejmě zas vyrážíme do regionu, byť počasí venkovním akcím zřejmě příliš přát nebude. Avšak my dáváme přednost osobnímu kontaktu před četnými obrovskými billboardy a oblepováním měst a obcí plakáty :-)

Vy si užijte víkend - hlavně podle představ svých, anebo dle doporučení ministra prof. plk. Prymuly, abyste „… zůstali doma, četli si knížky, dívali se na filmy a užívali si rodinu…“ :-)

 A hlavně doufejme, že optimismus a láska zvítězí i nad Covidem :-)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU