VLÁDA VÝSTAVBU RYCHNOVSKÉ NEMOCNICE NEOHROŽUJE

vydáno 15.02.2018 18:45 | autor: Miroslav Antl

Tak by se dal „telegraficky“ shrnout výsledek naší dnešní ranní návštěvy u premiéra české vlády Andreje Babiše.

I s ohledem na spekulace a vyslovované pochybnosti kolem výstavby Nemocnice v Rychnově nad Kněžnou, jakož i strategické průmyslové zóny Kvasiny, jsme se dnes ráno se starostou města Rychnov nad Kněžnou Janem Skořepou sešli na Úřadu vlády ČR s premiérem Andrejem Babišem k pracovnímu jednání. S panem starostou jsme ocenili věcný a vstřícný přístup pana premiéra, jehož výstupem je jasné potvrzení, že inkriminovaná vládní usnesení (z let 2015 a 2017) bude „jeho“ vláda plnit. Na „místo činu“ se pan premiér chystá společně s ministry 9. dubna 2018 v rámci pracovní návštěvy Královéhradeckého kraje (KHK). Já osobně mám z ranního jednání ten nejlepší pocit – a děkuji Andreji Babišovi i za rychlou reakci na mou „senátorskou supliku“ o „operativní“ osobní setkání. 
Výstavbě rychnovské nemocnice tedy nic nebrání – a ostatní bude záležet na vedení KHK, Zdravotnickém holdingu KHK, ale i na vstřícnosti zdravotnického personálu naší nemocnice při řešení aktuálních problémů.
Zdravím Vás po schůzi pléna Senátu PČR, kde pan premiér ve svém vystoupení zmínil i naše ranní jednání - a svůj slib potvrdil :-)
Váš senátor Miroslav Antl

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU