SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!!

vydáno 23.09.2018 16:47 | autor: Miroslav Antl

V pátek odpoledne jsem se dozvěděl o rozhodnutí zrušit provoz dětského oddělení a porodnice v rychnovské nemocnici. Od té doby odpovídám na Vaše četné dotazy v mailech, na FB i telefonicky. Po týdnech se znovu rozběhla diskuze na mém FB, kdy jsem Vás informoval o schváleném řešení provozu dětského oddělení. Byl jsem tehdy všemi ujištěn o tom, že vše bude fungovat (viz článek na webu i FB http://www.miroslavantl.cz/z-regionu/865-aktualni-situace-v-rychnovske-nemocnici/, který měl sledovanost 18 124, více než 40 komentářů a neuvěřitelných 217 sdílení).

Bohužel, náhle má být vše jinak. Chci (stejně jako Vy) dostat jasné relevantní informace, co bude dál nejen na těchto odděleních, ale s celou naší nemocnicí, když se potvrzuje, že její včlenění do Oblastní nemocnice Náchod (ON NA) bylo možná fatální. Je zcela evidentní, že případné problémy v provozu naší nemocnice musí řešit právě ON NA výpomocí, nikoliv omezováním či dokonce rušením provozu, neb za řádné poskytování zdravotnické péče občanům Rychnovska odpovídá ON NA a Zdravotnický holding KHK.

I proto jsem dohodl už na zítřek zásadní pracovní setkání v Rychnově nad Kněžnou, od něhož očekávám odpovědi na své (i Vaše) otázky. Předpokládám, že konfrontace („tváří v tvář“) je přinese – a my Vám snad už budeme schopni sdělit další informace!

Takže zítra více – a Vy mějte klidnější zbyte(če)k víkendu…!

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU