Soutěž k tématu „Dne bezpečnějšího internetu 2013“ zná své vítěze

vydáno 20.04.2013 09:01 | autor: Miroslav Hofmann

Letošní soutěž, související s tématem „Dne bezpečnějšího internetu 2013“, je za námi a v tuto chvíli je naší milou povinností vyhlásit její výsledky. Losování výherců proběhlo v reprezentativních prostorách Zeleného salonu Senátu Parlamentu ČR a s laskavým svolením jej provedl předseda Ústavně právního výboru Senátu Parlamentu ČR, JUDr. Miroslav Antl.

V Národním centru bezpečnějšího internetu se do termínu uzávěrky sešlo celkem 70 přihlášek do naší soutěže, jejímž cílem bylo uspořádat jakoukoliv osvětově-informační aktivitu, související s tématem letošního SID 2013, kterým bylo online práva a zodpovědnost.

Velmi nás potěšila kvalitativní úrovní realizovaných akcí. Posílali jste mnoho zajímavých fotografií, reportáže z vlastních aktivit, sdíleli jste s námi aktivní odkazy na vlastní webové prezentace.

 

Snažili jsme se některé z nich publikovat i na našich webových stránkách ať už ve formě díků za Vaší snahu, tak jako podnět a inspiraci pro aktivity ostatních. Mnoho z nich si můžete stále prohlížet na našich webových stránkách, kde najdete i interaktivní mapu. V ní jsou zanesena všechna místa, kde se v rámci soutěže konaly různé akce, včetně stručných popisů náplně konkrétních akcí. Nyní už pojďme k vyhlášení výsledků naší soutěže.

 

Výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za účast a projevenou snahu o zvýšení informovanosti v oblasti online především v řadách naší mládeže.

 

Vaší práce si nesmírně vážíme!

Národní centrum bezpečnějšího internetu

http://www.saferinternet.cz

 

Odkaz na článek :

http://www.saferinternet.cz/aktuality/soutez-k-tematu-dne-bezpecnejsiho-internetu-2013-zna-sve-viteze.html

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU