V rychnovské nemocnici ukončena rekonstrukce ortopedického a chirurgického oddělení. Představen byl i nový RTG přístroj

vydáno 12.02.2015 08:57 | autor: Miroslav Hofmann

V úterý 10. února byla slavnostně ukončena rekonstrukce ortopedického a chirurgického oddělení rychnovské nemocnice. Zároveň byl představen nový RTG přístroj s C ramenem, který byl pořízen za finančního přispění měst a obcí rychnovského regionu.

Slavnostní události se zúčastnila řada významných hostí z Královéhradeckého kraje, starostové okolních měst a obcí a nechyběl ani senátor Miroslav Antl, který dlouhodobě bojuje za udržení a rozvoj rychnovské nemocnice.

 

„Velmi mě těší, že se daří plnit sliby, které jsem voličům dal. Dnešní otevření zrekonstruovaných prostor chirurgického a ortopedického oddělení je jasným důkazem toho, že rychnovská nemocnice nekončí. A vzhledem k vládním investicím do průmyslové zóny Kvasiny – Solnice to není zdaleka poslední investice do naší nemocnice,“ konstatoval Miroslav Antl.

 

Jak to v úterý v rychnovské nemocnici vypadalo, se můžete podívat v následující reportáži:

https://www.youtube.com/watch?v=iZvcMVF1SnU

 

Více obrazových informací v naší fotogalerii

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/385-slavnostni-ukonceni-rekonstrukce-ortopedickeho-a-chirurgickeho-oddeleni-rychnovske-nemocnice

 

Zprávu přinesl také Rychnovský deník:

http://rychnovsky.denik.cz/zpravy_region/rentgen-zlepsi-kvalitu-operaci.html

 

 

 

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU